Mes naudojame slapukus, kad padarytume mūsų svetainę jums naudingesnę OK
Apie mus
SIA Baltic Project Group įsteigta 1998 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra elektros prekių, saugos ir telekomunikacinių sistemų didmeninė prekyba.

Mes atstovaujame pasaulyje lyderiaujantiems gamintojams, kurie per ilgus metus užsirekomendavo save tarptautinėje rinkoje, ir siūlome pasaulinio lygio kokybės produkciją didžiausioms Latvijos ir Baltijos šalių įmonėms, užsiimančioms statybomis, sauga ir telekomunikacijomis. Mūsų klientai yra didžiausios šalyje statybinės, energijos ir telekomunikacijų paslaugų įmonės, ir tai įrodo, kad esame geriausi savo srityje. Mes reguliariai ir sėkmingai dalyvaujame šalies ir privačiame sektoriuje skelbiamuose pirkimo konkursuose.

Dėl plataus produktų asortimento ir konkurencingų kainų esame viena pirmaujančių elektros prekių, saugos ir telekomunikacijos produktų didmeninės prekybos įmonių. Bendradarbiaudami su dideliu gamintojų skaičiumi, mūsų klientams galime pasiūlyti optimaliausius sprendimus ir geriausią kokybę.

Esame vertinami dėl mūsų aukštai kvalifikuotų specialistų, kurie kiekvienam klientui siūlo veiksmingiausią individualų sprendimą. Mes rūpinamės kiekvienu savo klientu ir didžiuojamės dideliu pastovių klientų skaičiumi!

Parduotuvė
Apie mus
Partneriai
Kaip tapti klientu?
Kontaktai
© 2024 UAB Baltic Project Group. Reg. Number: 302977962. info@bpgrupe.lt
Išsaugota!
Eiti į krepšelį
Norėdami užbaigti nuomos sutartį, eikite į krepšelį.
Eiti į krepšelį
Išsaugota!
Prekės sandėlyje nėra
galima užsisakyti
Eiti į krepšelį
Išsaugota!
Eiti į projektą
Išsaugota!
Eiti į katalogą
Ačiū! Jūsų užklausa gauta!